О компании БРСМ-Нафта

БРСМ-Нафта

БРСМ-Нафта – торгова марка однієї з перших в пострадянській Україні мереж автозаправних комплексів, яку було створено у перший рік незалежності. Протягом 25 років географія мережі охопила усі населені пункти України та більшість міжміських автомобільних трас.

Місія БРСМ-Нафта

Безперервно задовольняти потреби автовласників у якісному пальному за дружніми цінами, сприяти гарному настрою і самопочуттю водіїв в дорозі та завжди бути на крок попереду конкурентів заради високої оцінки клієнтів.

Використовуючи новаторський підхід до розвитку та щодня враховуючи клієнтський досвід, ми створюємо бездоганний сервіс на кожному автозаправному комплексі. Якість пального, що ми реалізуємо, відповідає всім державним стандартам України та систематично перевіряється як внутрішніми службами мережі БРСМ-Нафта, так і незалежними експертними установами.

Ми живимо і працюємо згідно з корпоративними цінностями, що допомагає нам залишатися стабільними та збалансованими, зберігаючи лідерство і нарощуючи визнання автовласників. Ми переконані, що така послідовність є запорукою виконання місії нашої справи на паливному ринку України.

О компании БРСМ-Нафта

БРСМ-Нафта - торговая марка одной из первых в постсоветской Украине сетей автозаправочных комплексов, которая была создана в первый год независимости. В течение 25 лет география сети охватила все населенные пункты Украины и большинство междугородных автомобильных трасс.

Сеть автозаправочных комплексов ТМ "БРСМ-Нафта" презентовала новый концепт современного городского АЗК.
Новый концепт в первую очередь проектировался с точки зрения многофункционального оазиса у дороги: здесь назначают встречи, покупают необходимые товары в дорогу, пользуются уборной, проверяют почту используя WiFi или даже работают. Заправочная станция в сегодняшних реалиях превратилась из утилитарной станции для заправки бензином в общественное пространство где можно удовлетворить почти все потребности.
По состоянию на июль 2019 под торговой маркой "БРСМ-Нафта" работает 154 автозаправочных комплекса.Все компании "Retail. Розничные сети, Магазины"