О компании Global Ocean Link

 

Про компанію

Global Ocean Link — активний оператор ринку транспортних перевезень вантажів і логістичних послуг. Морський фрахт, автомобільні, залізничні й авіаперевезення, експедирування, складська і термінальна обробка, страхування і сюрвей, митне оформлення — такі головні сервіси компанії.

Global Ocean Link працює як в Україні, так і на міжнародному рівні, забезпечуючи якісні послуги по всьому світу. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, але у нас також є філії в Києві, Харкові й Вінниці. Минулого року ми відкрили офіс у Вільнюсі (Литва).

Global Ocean Link є членом асоціації УкрЗовнішТранс, а також членом FIATA і в своїй практиці використовує інноваційні схеми поряд з традиційними моделями логістичних послуг. З 2018 року GOL Литва є членом Литовської національної асоціації експедиторів і логістів (LINEKA).

 

Група компанiй

chart

Компанія Global Ocean Link розпочала свою діяльність 7 липня 2009 року. Основою компанії є колектив професіоналів в сфері контейнерних перевезень, експедирування та логістики. Спеціалізацією Global Ocean Link є надання широкого спектру послуг з логістики. Ми готові запропонувати найоптимальніші логістичні рішення.

Морський фрахт формується на основі партнерства з Non Vessel Operating Carrier і наявності прямих договорів із морськими лініями.

Використовуючи автомобільні перевезення, Global Ocean Link забезпечує доставку продуктів харчування, побутової техніки, негабаритних вантажів та ін.

Послуги, пов’язані з авіаперевезеннями, надаються на базі вантажного термінала аеропорту Бориспіль в Києві, де розташовано один з офісів Global Ocean Link.

Компанія здійснює внутрішньопортове експедирування, надає сюрвеєрські послуги, а також страхування вантажів.

Поряд з перерахованими напрямками діяльності, Global Ocean Link співпрацює з іншими логістичними центрами й є брокерською компанією, яка здійснює діяльність на основі відповідних ліцензій. Необхідна якість послуг, які надають брокери для всіх видів митного оформлення — гарантується.

Компания: ООО Global Ocean Link
Род деятельности: Логистические компании
Телефоны: +38 (048) 797-20-48
E-mail: sales@gol.ua
Адрес: Украина, , Одесса, ул. Балковская 84, офис 404, индекс 65005

Сайт компании: http://gol.ua/ 

 

 Все компании "Логистические компании"