О компании ЮКА-Инвест

ТМ JUKA – провідний український виробник холодильного та морозильного обладнання. Модельний ряд наразі складає 88 одиниць; а ще 10 знаходяться у розробці й будуть презентовані найближчим часом! Розмаїття виробів представлено морозильними та холодильними скринями та бонетами (з глухими та скляними кришками), вітринами, шафами (з глухими та скляними дверцятами), а також острівними лініями, стелажними системами, прилавками, підставками та іншим.

Ми на ринку з 2006 року. Це доводить наш досвід, якість та довіру покупців. З нами співпрацюють такі відомі бренди як РУДЬ, Ласунка, Три ведмеді, Еліка та інші. JUKA працює та розвивається не лише на території України, а й за кордоном. Нас знають та співпрацюють у більш ніж 50 країнах світу!

Запорука нашої якості та довіри до нас полягає не тільки у величезному досвіді, а й в можливості персонального брендування та фарбування обладнання. Адже відомо, наскільки важливим є пасуючий до інтер’єру та корпоративного стилю зовнішній вигляд! Ми гарантуємо, що підберемо стиль саме для Вашого магазину та підсилимо бренд виробника!

Широкі презентаційні поверхні, якісні матеріали, інноваційні та зручні технології, екологічність та енергоефективність, безпека та довгий строк служби – саме це є запорукою успіху та подальшого розвитку бренду JUKA. І це те, чим ми дійсно пишаємося.

А ще більше ми пишаємося Вашою довірою та впевненістю у нашій продукції!

Дякуємо!

 

Наші контакти:

тел.+38(067)411-05-80

email: juka@juka.ua

сайт: www.juka.ua

соцмережі:

www.facebook.com/tmjuka

www.linkedin.com/company/juka-invest

www.instagram.com/juka_invest

 

jukoВсе компании "Холодильне обладнання"