О компании MOTTO

АЗС під брендом «Motto» на сьогодні вже  розпочали свою діяльність у 21 областях і нараховують 145 об’єкти в містах та на автошляхах України.

Ми молоді і амбіційні, і лише розпочинаємо свій шлях, але, розуміючи потреби нашого клієнта, активно працюємо у напрямку надання якісного продукту за доступною ціною.

На АЗС  «Motto» пальне лише стандарту Євро 5. Купуючи якісне пальне у нас Ви економите свої кошти, не переплачуючи за якість. Заправляючись у нас, Ви швидко переконаєтесь, що зробили правильний вибір.

Для зручності наших клієнтів, вже сьогодні ми пропонуємо  різні  інструменти для купівлі пального – талони та картки на пальне як для фізичних, так і юридичних осіб.

Ми активно розвиваємось у сегменті сервісу та послуг. Вже сьогодні майже на усіх наших АЗС Ви можете смакувати хрумкими хот-догами та запашною кавою, а також придбати у магазині АЗС необхідні товари в дорогу. Найближчим часом послуги кафе та магазину будуть доступні по всій  мережі АЗС «Motto».

Вже сьогодні ми пропонуємо нашому клієнту додаткові переваги і продуктивно працюємо  над створенням  власної програми лояльності, яка буде ще одним  кроком до наших з Вами партнерських відносин.

Чекаємо Вас на наших АЗС «Motto»! Тільки так Ви переконаєтесь в якості пального!Все компании "Retail. Розничные сети, Магазины"