О компании New Balance

СТОРІЯ БРЕНДУ

Історія New Balance почалася в далекому 1906 році в США в місті Белмонт, де 33-річний емігрант з Англії Уїльям Райлі засновує лабораторію з розробки та виробництва ортопедичного взуття.

Спостерігаючи за куркою, яка гуляла в саду, Райлі звернув увагу на її виняткову стійкість і баланс за рахунок будівлі лапи, що має три опори.

Ця ідея лягла в основу конструкції опорної системи для взуття: він розробляє спеціальний супінатор, що створює опору п'яткової частини ноги на трьох точках за аналогією з курячою лапкою. Ця технологія приносить Райлі визнання, а фірма отримує свою першу офіційну назву - New Balance Arch Company.

В 1938 році Райлі розробляє і випускає першу бігову модель New Balance для місцевого спортивного клубу. В 1940 році в ній вперше беруть участь у змаганнях, після чого компанія починає випускати взуття на замовлення для спортсменів, що займаються не тільки бігом, але й баскетболом, тенісом і боксом.

З 1941 року New Balance почав виробляти кросівки для бейсболу, тенісу та боксу.

В 1954 році фірму придбав Пол Кідд і продовжив розвивати бізнес. В цей час в США різко зростає кількість людей, які займаються бігом, багато з яких замовляють кросівки New Balance, довіряючи унікальному піввіковому досвіду компанії та новітнім технологіям у розробці взуття. Попит на продукцію New Balance починає швидко зростати, і виробництво спортивного взуття на замовлення стає основним бізнесом компанії. Саме тоді Пол Кідд дає фірмі її нинішню назву - New Balance Athletic Shoe, Inc.

NEW BALANCE TRACKSTER

В 1962 році компанія розробляє і випускає бігову модель кросівок Trackster, яка вперше виробляється в розмірному ряді, як по довжині, так і по повноті, а також має кілька технологічних новинок, таких як рифлену підошву. Засновник аеробіки Кенет Купер стає першою знаменитістю, яка пробігла Бостонський марафон в кросівках New Balance.

В 1972 році в день Бостонського марафону компанію купує Джим Дэвіс, який є її власником і сьогодні. На той час компанія нараховувала шість співробітників, а її виробнича потужність складала 30 пар бігових кросівок Trackster на день.Все компании "Retail. Роздрібні мережі, Магазини"