О компании ПроКейр

ProCare – виробник та дистриб'ютор косметики

Компанія ProCare є виробником та дистриб'ютором косметики з 2016 року. Вся продукція сертифікована, створена з натуральних компонентів, а рецепти ґрунтуються на прогресивних технологіях та інноваційних інгредієнтах високої якості.

Компанія ProCare виробляє продукцію в різних цінових сегментах, пропонуючи широкий асортимент косметичних засобів для догляду за шкірою, волоссям, нігтями для жінок та чоловіків.

У портфелі компанії 6 брендів: Joko BlendBarbersShellyTinkTouch ProtectMedosan.

ТОВ "ПроКейр" здійснює повний виробничий цикл, необхідний створення продукції від ідеї до випуску. Власне виробництво дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах: підбор тари; розроблення рецептур; створення дизайну етикетки та упаковки; маркетингової та інформаційної підтримки тощо.

Наукова R&D лабораторія та штат висококваліфікованих спеціалістів хіміків та технологів створюють якісні, інноваційні продукти.

ТОВ «ПроКейр» має гнучку систему ціноутворення залежно від обсягу закупівель. А також пропонує швидку доставку продукції – замовлення відправляються щодня зі складу у Києві надійними кур'єрськими службами або власним транспортом компанії-виробника.

Компанія ProCare займається не лише виробництвом косметики власних торгових марок, а й випускає продукцію на замовлення клієнтів. ТОВ "ПроКейр" пропонує контрактне виробництво косметики від розробки концепції до випуску готового продукту. На виробничій базі можливе створення будь-яких видів продукції: масляна, гелева (сироватки, маски), піномиюча (шампуні, гелі для душу, мило, пінки для вмивання та ін.), суха (маски, пудри, пілінги), емульсійна (креми, батери , маски, бальзами, молочко) та ін.

 

Головний офіс ТОВ "ПроКейр"
Українa, 04131, м. Київ, вул. Виговського Івана, буд. 13
Телефон: +38 044 338 88 14
E-mail: hello@procare.com.ua
Сайт компанії: https://www.procare.com.ua/

 Все компании "Побутова хімія"