О компании Shket&Faina

 

МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ СІМЕЙНОГО ШОПІНГУ

 

ПРО КОМПАНІЮ

— Історія компанії почалася в 2012р., в славному місті Чернігів, з відкриття невеличкого магазину товарів для дітей «Shket».
— У 2015 в якості доповнення до потреб наших клієнтів,  керівництвом компанії було прийнято рішення паралельно запустити новий напрямок в асортименті – одяг та взуття для дорослих, під брендом «FaйNa-moda». Даний крок дозволив компанії обрати формат «сімейного універмагу»   в середній ціновій категорії та взяти курс на розвиток мережі масс-маркетів «Shket & FaйNa» по Україні.
— На даний момент «Shket & FaйNa» є молодою, прогресивною та швидкозростаючою компанією з амбіціями і перспективами оператора національного рівня.
Сьогодні «Shket&Faйna» представляє мережу з 10-х магазинів.

 

 

МІСІЯ

Ми забезпечуємо вигідний, сучасний та зручний шопінг з широким асортиментом для всіх і кожного.

Колектив “Shket&Faina”

БАЧЕННЯ

Стати одним з лідерів та «законодавцем моди» в сегменті національних масс-маркетів сімейного типу. Увійти до трійки національних, мережевих операторів товарів для дорослих та дітей до 2023 року.

ЧОМУ «SHKET»?

Багато хто запитує: — «чому така назва, «SHKET»? Спробуємо пояснити.

По-перше, ШКЕТ –сучасний молодіжний сленг, швидко запам’ятовується, досить смілива і оригінальна назва для дитячого магазину, без зайвого офіціозу або«усі-пусі».

По-друге, це такий типовий «герой сьогодення», малюк непосидько, бешкетник, якими є більшість наших дітей, незалежно від віку, статі та місця проживання.

Такий собі «Петрик П’яточкин» або Маша з мультфільму «Маша та ведмідь». З такими дітьми у батьків завжди маса проблем і турбот,

але в той же час вони щасливі, як щасливі всі батьки, у яких є свій маленький «Шкет».

АСОРТИМЕНТ “SHKET”

Одяг для дітей та підлітків 38%
Взуття для дітей та підлітків 12%
Іграшки для новонароджених та дітей 35%
Коляски, меблі та аксесуари для дит. кімнати 11%
Інше 4%

АСОРТИМЕНТ “FaйNa MODA”

Одяг для дорослих 61%
Взуття для дорослих 25%
Галантерея та стильні аксесуари 14%

 

ДОСЯГНЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНА МІСІЯ

Активність та креативність, на ряду з професійним підходом в роботі та розвитку компанії, стали швидко помітними й гідно оцінені в бізнес-середовищі.

  • «Найкращий дизайн інтер’єру в рітейлі України 2018». Головна премія на британському конкурсі Europe Property Award.
  • «Народний Бренд 2018» – 3 місце, Вінниця
  • «Народний Бренд 2017» – 2 місце, Вінниця
  • «Підприємець року 2014» – переможець в номінації «за високі досягнення в розвитку послуг» – обласний конкурс, Чернігівська обласна торгово-промислова палата
  • Неодноразові нагороди та подяки за підтримку соціально-важливих для суспільства заходів, спортивних змагань, дитячих проектів, тощо …

Компанія «ШКЕТ & ФАЙНА» ні на мить не зменшує темпи розвитку і постійно докладає  зусиль, щоб завжди відповідати високом стандартам. Ініціює та бере участь в благодійних, соціальних заходах та ініціативах суспільного життя міст де ми маємо честь працювати.

 СПІВПРАЦЯ І ТЕМПИ РОЗВИТКУ

За останні два роки компанією «ШКЕТ & ФАЙНА» було організовано відкриття  6 магазинів загальною площею понад  7 000кв.м.

Запевняємо, що компанія «ШКЕТ & ФАЙНА» вміє вибудовувати партнерські відносини з орендодавцями, постачальниками, підрядниками і завжди виконує свої зобов’язання в повній мірі і вчасно. Ніколи не допускає заборгованості, завжди з радістю розглядає івент та маркетингові ініціативи своїх партнерів. На даний момент компанія  знаходиться на стадії активного переговорного процесу з керівниками і власниками ТРЦ та об’єктами для стрит-рітейлу з метою довгострокового взаємовигідного співробітництва і розвитку своєї роздрібної мережі.

 

КОНТАКТЫ
Call-центр: (0800) 210-077
E-mail: info@shket.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Все компании "Retail. Роздрібні мережі, Магазини"