19 січня 2023

Кредитна карта від sportbank: переваги і тарифиКредитна карта від sportbank: переваги і тарифи

Сьогодні кредитна картка — маст хев серед фінансових інструментів. Вона допомагає придбати необхідне у будь-який момент. Однак варто знати базові правила користування кредитними коштами.

Базові правила для кредитної картки

Будь-яка кредитна картка — це досить зручний і невід’ємний інструмент у повсякденних покупках, але варто завжди ретельно вивчати продукт. І перш ніж оформити кредитну картку, треба розглянути пропозиції різних банків. Для цього варто продивитися усі можливі відгуки клієнтів, детально продивитися умови банку. У кого нижча процентна ставка, хто пропонує вищий кредитний ліміт, чи є додаткові бонуси тощо. Ретельно вивчи комісії та платежі — чи вигідно буде користуватись такими тарифами і лише після цього відкривати кредитку.

Варто звернути увагу на наступні моменти:

1.На наявність грейс-періоду (пільговий період). Це час, коли можна користуватися кредитною лінією без сплати процентів. У різних банків цей строк різний. Іншими словами без жодних переплат банку, але з можливістю купувати в кредит.

2.Зняття готівки з кредитки — платне. У більшості банків комісія за зняття кредитних коштів відчутно вища, ніж за зняття власних. Вона може становити 5% від суми та навіть більше. Крім того, на такі операції рідко поширюється пільговий період. 

3.Контроль витрат. Майже всі банки пропонують інтернет-банкінг, sms-інформування, власні мобільні додатки. Завдяки цим інструментам можна у будь-який час доби переглянути стан рахунку, отримати виписку тощо.

Кредитна картка sport від спортбанк

Оформити кредитну картку досить легко. Для цього необхідно зробити декілька простих кроків:

 1.  Завантажити мобільний додаток sportbank у Apple Store, Google Play, Huawei AppGallery.

 2. Пройти верифікацію через застосунок Дія чи фотоверифікацію у мобільному додатку. Після чого отримати віртуальну карту.

 3. Активувати картку в мобільному додатку.

Переваги використання кредитної картки sportbank:

 •   - Кредитний ліміт до 100 000 грн на будь-які потреби з пільговим періодом до 62 днів*.

 •  - При відкритті кредитки доступні два види розстрочки — «Оплата частинами» на будь-який товар у партнерів і «Проста розстрочка» переведення у кредит будь-якої витрати на покупки у онлайн та офлайн магазинах.

 •  - Кешбек та спеціальні пропозиції від партнерів при регулярному користуванню карткою.

 •  - Оплата за допомогою Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay та Swatch Pay. 

 •  - Команда підтримки, яка на зв'язку 24/7 за телефоном або у зручних для вас месенджерах (Viber, Telegram, Messenger).

 •  - Можливість зробити збір на нагальну потребу — «Спільний збір коштів».

 •  - Оплата штрафів ПДР та комунальних платежів у мобільному додатку за допомогою кредитки.

 •  - Можливість отримувати валютні перекази SWIFT на карту sportbank.

 Ознайомитися детально з тарифами за кредитною карткою можна сайті sportbank.

*Максимальна сума кредиту — 100 000 грн. Максимальний термін кредиту — на вимогу, крім суми кредиту, що є позитивною різницею між 100 грн та сумою щомісячного платежу. Реальна річна процентна ставка від 0,00001 до 121,77% (залежить від обраних умов). Деталі у АТ «ТАСКОМБАНК».

 

 

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*Всі компанії "ЗМІ, Агенції, реклама, поліграфія"