Новини компанії


 Відпочинок у Східниці: відкрийте для себе перлину Карпат Відпочинок у Східниці: відкрийте для себе перлину Карпат

Східниця — це невеличке селище на заході України, розташоване в мальовничих Карпатах, яке вже давно відоме своїми лікувальними властивостями та унікальними мінеральними водами. Відпочинок у санаторії Східниці — це чудова можливість не лише розслабитися серед природи, а й покращити своє здоров’я.

детальніше
12 червня 2024
 
Як подолати заперечення співробітників та забезпечити успішне впровадження ERP-CRM Як подолати заперечення співробітників та забезпечити успішне впровадження ERP-CRM

У сучасному бізнес-світі впровадження ERP-CRM систем стає життєво необхідним кроком для будь-якої компанії, яка прагне залишатися конкурентоспроможною. Ці системи обіцяють значно підвищити ефективність управління ресурсами та покращити взаємодію з клієнтами. Але як бути з тими співробітниками, які опираються цим змінам? Як подолати їхні заперечення та забезпечити успішне впровадження ERP-CRM?

детальніше
12 червня 2024
 
Як виправити тріснутий екран на сенсорному телефоні? Як виправити тріснутий екран на сенсорному телефоні?

Мобільний телефон один із тих предметів, якими ми користуємося майже весь час. Однак це доволі делікатне обладнання і користувач повинен стежити за тим, щоб смартфон не впав на підлогу або не вдарився об що-небудь тверде. 

детальніше
10 червня 2024
 
Acer показала новий лептоп-трансформер для творчих особистостей Acer показала новий лептоп-трансформер для творчих особистостей

За повідомленням itc.ua, 29 травня компанія Acer зробила анонс нового ноутбуку з серії Chromebook. Це складна модель Plus Spin 714, яка стане у пригоді користувачам, що полюбляють різну творчість. Особливу увагу привертає наявність нейромережевих опцій від Гугл, тому тут буде дійсно широке коло для застосування фантазії.

детальніше
10 червня 2024
 
RTP: чи отримає користувач заявлену віддачу? RTP: чи отримає користувач заявлену віддачу?

Return to Player, або «повернення гравцю» – один із важливих показників, які враховуються при оцінці гральних автоматів. RTP вказує на відсоток усіх поставлених коштів, що симулятор повертає користувачам на тривалій дистанції у вигляді винагород.. Наприклад, коли автомат має RTP 95%, це означає, що в теорії на кожні 100 поставлених в ньому доларів гравці в середньому отримують назад 95. Однак на практиці розуміння та застосування знань про RTP викликає багато питань.

детальніше
10 червня 2024
 
Швидкість обертання чорної діри: вчені зробили неймовірне відкриття Швидкість обертання чорної діри: вчені зробили неймовірне відкриття

Нещодавно астрономам вдалося вперше виміряти швидкість обертання завдяки знищенню зірки. Методика виглядає перспективною, але важливо зловити чорну діру на самому початку «трапези». 

детальніше
06 червня 2024
 
Нацбанк України має намір зменшити ліміти карткових переказів між цивільними громадянами Нацбанк України має намір зменшити ліміти карткових переказів між цивільними громадянами

За даними НБУ, восени минулого року було зафіксовано суттєвий стрибок  обсягу аномальних грошових переказів p2p. Маються на увазі ті розрахунки, що проводяться між банківськими картками фізичних осіб. У відомстві заявили про те, що загалом тоді, тіньові розрахунки могли сягати мільярдів гривень. 

детальніше
06 червня 2024
 
Запчасти для дизельных двигателей: особенности выбора Запчасти для дизельных двигателей: особенности выбора

Дизельные двигатели отличаются рядом конструктивных особенностей, которые обуславливают повышенные требования к качеству и точности изготовления запасных частей. Рабочий цикл дизеля характеризуется более высоким давлением сгорания топливно-воздушной смеси — до 150 атмосфер против 50–60 атмосфер у бензиновых ДВС.

детальніше
06 червня 2024
 
Дізнайтеся більше про нову модель: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro Дізнайтеся більше про нову модель: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

Мавік 3 Про - це справжня мрія будь-якого фото та відеографа. Цей дрон, вироблений відомим брендом DJI, вражає своїми можливостями та функціями. Відкрийте для себе нові горизонти фото та відеозйомки з квадрокоптером dji mavic 3 pro.

детальніше
05 червня 2024
 
СТРАНИЦЫ: 1234567891011Далее


Всі компанії "ЗМІ, Агенції, реклама, поліграфія"