Подати заявку на безкоштовний квиток участі 6 вересня у «Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівлі продуктової галузі України».
TradeMasterGroup підтримує українських виробників і організовує XVI Щорічну Міжнародну практичну конференцію і виставку виробників PRIVAT LABEL – 2024 і запрошуємо Вас до участі!
Цього року на майданчику конференції буде реалізовано 3-й етап Національного проєкту «Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівлі продуктової галузі України».
Організатор проекту - TradeMasterGroup, за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО.
Запрошуємо Вас прийняти участь в перемовинах з потенціальними закупівельниками Вашої продукції.
🔛 Заповніть заявку на Вашу участь до 1 серпня 2024р. і розширюйте свою конкурентоспроможність з нами! Заявка на участь (для заповнення заявки увійдіть у свій гугл акаунт)
Встигніть зареєструватись, кількість місць обмежена (до участі будуть допущені 100 учасників від компаній виробників). Для участі в проєкті надається один квиток для кожної компанії постачальника на 6 вересня
До участі в проєкті буде допущено щонайменше 100 Виробників продуктової галузі України та 40 представників дистрибуторів, рітейлу в розподілі 85% - регіональні і 15% - національні. Подія відкриває додаткові можливості для малих та середніх підприємств- учасників проєкту на вигідних умовах!
Дата і місце проведення проєкту: 6 вересня 2024 р. в м. Київ, пр. Берестейський, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл»
Мета проєкту: Поліпшення та заповнення прогалин в асортименті та забезпечення продуктами харчування населення України, за рахунок визначення переліку категорій потреби мереж та пошуку під них українських виробників, а також створення умов укладання контрактів на постачання продуктів харчування на основі серії переговорів між мережами, дистрибуторами і виробниками.
Захід об'єднує понад 500 топ-менеджерів власників та топ-менеджерів роздрібних мереж (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з роботи з продажу та маркетингу, закупівель, керівників СТМ). Провідних виробників та імпортерів FMCG товарів.
В рамках проєкту, для покращення взаємодії між виробниками та рітейлерами, команда TradeMasterGroup напередодні конференції проведе 3-х годинне онлайн-навчання для виробників ММСП: «Ведення перемовин. Підвищення рівня переговорних навичок з «баєрами». Створення ефективної комерційної пропозиції».
Для учасників на конференції 6 вересня в Києві будуть організовані столи перемовин «постачальник-мережа», дискусійні панелі для 5 різних напрямків виробництва товарів(м’ясо-молочна, плодово-овочева, кондитерська продукція, аквакультура, зернові та олійні культури), якісні модеровані бізнес- знайомства, обмін досвідом та аналітика продуктової галузі. Учасники проєкту проведуть переговори з більш ніж 40 українськими та зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 3-х годин
Подія за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку - АГРО, відкриває додаткові можливості для учасників проєкту на вигідних умовах. Під час відбору компаній, перевага буде надаватися малому та середньому бізнесу, яким володіють, керують і контролюють жінки, а також чоловіки, що належать до вразливих категорій населення.
Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.
Реалізація проєкту буде у вигляді дискусійних панелей для 5 різних напрямків виробництва товарів:
- м’ясо-молочна,
- плодово-овочева,
- кондитерська продукція,
- аквакультура,
- зернові та олійні культури.
Відгуки українських рітейлерів і виробників про 1 етап проєкту в рамках DistributionMaster-2023 тут
https://www.youtube.com/watch?v=e0c_gipNp-8
акож у Вас буде чудова нагода за спец. умовами представити Вашу компанію та новинки на власному стенді на виставці в рамках Події
Зазначимо, що думка авторів не обов’язково відображає офіційну позицію Уряду США. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): http:/www.facebook.com/usaid.agro
Додати коментар