Про компанію Трейд Мастер Груп

Дозвольте коротко познайомити Вас з нашою Компанією: як ми починали і що маємо сьогодні:

- В2В Медіа Група TradeMasterGroup – заснована у листопаді 2008 року, як Портал роздрібної та оптової торгівлі www.TradeMaster.ua , що об'єднує рітейлерів та виробників, а також інші галузі, що надають рішення для рітейлу та виробництва – сьогодні це провідний бізнес ресурс зі щомісячною відвідуваністю 50 тис. користувачів.

- У травні 2009 року в компанії стартував напрямок Всеукраїнських практичних конференцій. І на сьогодні в Портфоліо компанії більше 100 успішно проведених В2В-Конференцій за напрямами: «LogisticMaster», «FoodMaster: Рітейлер, виробник, дистриб'ютор – нові аспекти взаємовигідного співробітництва» (квітень), «PrivateLabel» (остання п'ятниця серпня), « ShopMaster» - як збільшити продажі з 1 кв.м магазину (березень), «Бережливе виробництво», «B2BMaster: ТОП-20 Кращих стратегій досягнення лідерства. БИТВА КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ СНД» (перша п'ятниця липня), «Закон про торгівлю: Обмежить чи стимулює». «TechnologyMaster. Оптимізація технології виробництва», "DistributionMaster: Майбутнє ринку дистрибуції" (кінець жовтня), Всеукраїнський день Логіста (остання п'ятниця травня та остання п'ятниця листопада), "NonFoodMaster" (кінець січня).

- У 2010 році відкрилося спрямування практичних друкованих видань: «PrivateLabel», «Логістика: Стратегічна кооперація», ін. Дивіться ТУТ

- У 2011 році розпочав роботу Тренінговий Центр TradeMasterGroup для рітейлерів, виробників та дистриб'юторів, які посіли гідне місце у структурі компанії, виділившись в окремий напрямок – «Тренінговий Центр TradeMaster». Один із головних принципів напряму – представляти на українському ринку по 1-му тренеру-гуру в кожній з тем: склад, запаси, транспорт, мерчендайзинг, продаж, маркетинг, ін.

- У 2015 році на базі тренінгового центру ми створили унікальні для українського бізнесу професійні ШКОЛИ: Школа постачальника PrivateLabel, Школа Логістів (1 та 2 рівень)

- У 2016 році розпочала свою роботу ШКОЛА КАТЕГОРІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ.

- Найактуальніші тренінги та конференції для бізнесу: Дивіться тут

– Є у нас ще кілька напрямків. Сьогодні одним із найбільш динамічних серед них є: В2В-маркетинг та B2B-PR – проекти, що реалізуються нами «під ключ» для наших Партнерів.

НАШІ ЦІЛІ:

1. Розвиток українських постачальників та рітейлерів за допомогою передачі передового досвіду вітчизняних та світових експертів-практиків;

2. Організація професійних майданчиків для переговорів з метою знаходження нових бізнес-партнерів та закріплення відносин з існуючими (онлайн та офлайн);

3. Оперативне інформування про ключові зміни на ринку, новини бізнесу, тренди, аналіз проблем та знаходження способів їх вирішення (галузевий портал, спецвипуски, новинні розсилки, В2В-дослідження);

4. Публічне визнання досягнень кращих гравців рітейлу та постачальників, що стимулює подальший розвиток (національні партнерські В2В Премії, рейтинги).

Наші контакти: (067) 502-30-13

 Всі компанії "Навчання, тренінги"