О компании WINETIME

Про компанію

У світі тисяч смаків нові відкриття можливі щодня! Це наша пристрасть і покликання! Відчуйте себе людиною світу, насолоджуючись творіннями найрізноманітніших виробників із п’яти континентів.

Основа асортименту WINETIME — власний імпорт із десятків країн Старого та Нового Світу, а також виняткова продукція від деяких невеликих українських виробників. Разом — понад 8 000 найменувань алкоголю і гастрономії!

Досвід та цінності АСНОВА ХОЛДИНГу, що були розвинуті за більш як 20 років роботи на українському ринку, отримали продовження в корпоративній культурі WINETIME, і відображають ідеї чесності, відкритості та довгострокового бачення. Ретельний відбір продукції, обслуговування найвищого рівня і соціальна відповідальність — основоположні принципи нашої роботи. Соціальна відповідальність WINETIME в першу чергу полягає у бездоганній якості продукції, поширенні еногастрономічної культури, дотриманні законодавства у всіх сферах та достойних умовах праці.Все компании "Retail. Роздрібні мережі, Магазини"