15 марта 2018

KFC і Товариство Червоного Хреста України придбають медобладнання для дітей з «Охматдиту»

KFC і Товариство Червоного Хреста України придбають медобладнання  для дітей з «Охматдиту»
745

15 лютого в українській мережі ресторанів KFC успішно завершилася благодійна акція «Чобіток від Миколая», яка тривала більш ніж два місяці. Ініціатору акції, бренду KFC, вдалося зібрати 178 822 грн від продажу фірмових листівок у вигляді червоного чобітка. Ці кошти будуть перераховані Товариству Червоного Хреста України для закупівлі вакуумних аспіраторів Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Об этом передает TradeMaster.UA со ссылкой на пресс-службу.

Грошей, зібраних за результатами акції, вистачить для придбання 5 або навіть 6 аспіраторів, в залежності від ціни, встановленої конкретним виробником. Адже вартість такого медичного приладу становить близько 25-30 тис. гривень. За даними Товариства Червоного Хреста України, вакуумні аспіратори будуть закуплені та передані на потреби «Охматдиту» вже найближчим часом, у квітні.

Нагадаємо, що один вакуумний аспіратор може допомогти врятувати сотні дітей, які перебувають у критичному стані. Аспіратори повинні бути в кожному реанімаційному місці лікарні для відсмоктування рідин, часток тканин та газів з порожнин організму і верхніх дихальних шляхів. 

«Ми надзвичайно раді тому, що в лікарні з’являться сучасні вакуумні аспіратори. Особлива потреба в даних апаратах наразі є в реанімаційних блоках: у відділеннях для новонароджених та більш старших дітей, у відділенні токсикології тощо. Тож ми щиро вдячні організаторам благодійної акції та всім небайдужим відвідувачам ресторанів KFC, які купували листівки, аби допомогти дітям», — коментує Ірина Садов'як, головний лікар Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Нагадаємо, що всеукраїнська благодійна акція «Чобіток від Миколая» тривала в ресторанах KFC з 6 грудня 2017-го до 15 лютого 2018 року. Всього за 6 грн у Києві та за 5 грн у Дніпрі кожен відвідувач закладу міг придбати листівку у вигляді червоного чобітка та допомогти врятувати сотні дітей. Майже за два місяці в рамках акції українці придбали 37 740 чобітків-листівок у ресторанах KFC (25 060 у Києві та 12 680 у Дніпрі).

«Ми вдячні всім гостям наших ресторанів, котрі долучилися до збору коштів на закупівлю такого важливого обладнання. Разом з вами ми зібрали трохи більше половини суми від тої, на яку сподівалися. Але це наша перша всеукраїнська програма, і ми віримо, що наступного року нам вдасться суттєво збільшити суму зібраних коштів. Відтепер акція «Чобіток від Миколая» стане нашою доброю традицією», — сказав Пьотр Розанські, директор з маркетингу компанії KFC, Центральна і Східна Європа.

KFC (Kentucky Fried Chicken) — всесвітньо відома мережа ресторанів швидкого обслуговування, що спеціалізується на стравах з курки. Сьогоднi працюють бiльше нiж 20 000 ресторанiв KFC у 125 країнах світу.

Відкриття першого закладу мережі KFC в Україні відбулося наприкінці 2012 року в Києві. На сьогодні мережа налічує 12 закладів.

Товариство Червоного Хреста України — всеукраїнська добровільна громадська гуманітарна організація, створена понад 100 років тому, яка ініціювала та реалізувала тисячі благодійних проектів. У своїй діяльності волонтери та співробітники Товариства керуються фундаментальними принципами Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — гуманністю, незалежністю, нейтральністю, неупередженістю, єдністю, добровільністю та універсальністю. Вони ґрунтуються на захисті людського життя та здоров'я, запобіганні людським стражданням та їх полегшенні, незалежно від раси, релігійних і політичних поглядів. Товариство реалізовує понад 20 проектів і програм по всій України, які отримують фінансування за рахунок публічних пожертв та угод про партнерство.

Читайте также: 

УКРАИНСКИЕ РИТЕЙЛЕРЫ – ДЕТЯМ: EVA ПЕРЕДАЛА ОБОРУДОВАНИЕ ДЕТСКОЙ БОЛЬНИЦЕ

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua 

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги