21 марта 2018

Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток із «мобільними» цінами

  Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток із «мобільними» цінами
202

Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток «Наш Край», за допомогою якого покупці зможуть заощаджувати ще більше, отримуючи безпосередньо у магазині унікальні купони з «мобільними цінами». Про це повідомляє TradeMaster.UA, посилаючись на мережу "Наш край".

Перебуваючи у  магазині користувач додатку отримує на телефон спеціальні акційні пропозиції, які  постійно оновлюються, в залежності від місця розташування покупця. Також у додатку є мапа магазину, щоб детально роздивитись, де розміщені різні категорії продуктів. 

Завантажити мобільний додаток «Наш Край» можна з Google Play Market (для смартфонів на Android) чи App Store (для смартфонів на iOS) або з сайту, на якому також є відео-інструкція щодо використання додатку. На додаток клієнт зможе отримувати актуальні акційні листівки із великою кількістю знижок та цікавої інформації.

На сьогодні додатком можна користуватися у магазинах за адресами: м. Луцьк, вул. Ковельська, 40 та м. Ковель, вул. Грушевського, 10. Його впровадження заплановане у всіх магазинах мережі.

Роман Корсак, менеджер по інноваціях каже: «На сьогодні мобільні додатки не є новинкою, хоча їхнє використання ще не набуло широкої популярності серед споживачів у сфері рітейлу. Але коли ми побачили та проаналізували реальну користь у цьому сервісі для наших покупців, ми вирішили його розробити і запустити на наших магазинах. Адже «мобільні ціни» - це додаткова вигода та залученість наших клієнтів.»

Мережа супермаркетів "Наш Край" - це національний оператор, представлений у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Мережа є лідером ринку франчайзингу продуктового ритейлу в Україні та належить інвестиційній компанії Volwest Group. Перший магазин розпочав свою роботу в 2001 році. Мережа розвиває франчайзинг з 2004 року.

Читайте также: В СЕТИ «НАШ КРАЙ» ПОДСКОЧИЛИ ПОКАЗАТЕЛИ ТОРГОВЛИ

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua 

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также