19 апреля 2018

Нова Пошта надаватиме мережі Ашан Україна послуги фулфілменту

Нова Пошта надаватиме мережі Ашан Україна послуги фулфілменту
1125

Компанії «НП Логістик» (Група компаній «Нова Пошта») і «Ашан Україна Гіпермаркет» підписали угоду, згідно з якою «НП Логістик» надаватиме потужній торговельній мережі послуги фулфілменту, які «Ашан» буде використовувати для розвитку електронного каналу комерції непродовольчої групи товарів. До цих послуг входять, зокрема, розвантаження товарів, їх зберігання, відбір і формування замовлень (комплектація та пакування), а також оформлення супровідної документації, відвантаження та інформаційний супровід. Про це редакції TradeMaster.UA повідомили в прес-службі компанії.

Специфіка послуги фулфілменту полягає в тому, що після того, як товар надходить на склад або забирається зі складу клієнта, він може зберігатися у фулфілмент-центрі протягом необхідного замовнику часу до того, як надійде заявка на комплектацію замовлень та передачу їх на доставку. Перевага «НП Логістик» полягає в інтеграції з оператором експрес-доставки «Нова Пошта», відділення якої працює на території фулфілмент-центру, крім того, доставлений товар можна оплатити у відділенні «Нова Пошта». Під час тендеру «НП Логістик» виявився найкращим за такими критеріями, як досвід у реалізації подібних проектів, необхідна інфраструктура, адаптивна ІТ-система та вартість послуг.

  

«Амбітні плани обох компаній стосовно потужного розвитку напрямку e-commerce збігаються в цьому проекті співпраці, адже саме динаміка розвитку e-commerce – один з ключових факторів і драйверів розвитку ринку фулфілменту. Аутсорсинг послуг фулфілменту дозволяє знизити витрати учасникам ринку e-commerce за рахунок автоматизації процесів фулфілмент-центру та ІТ-інтеграції маркетплейсів, інтернет-магазинів зі складською системою «НП Логістик», яка, в свою чергу, інтегрована із системами доставки «Нова Пошта». Використання в фулфілмент-центрі об’єднаних між клієнтами людських ресурсів дозволяє суттєво знизити собівартість обробки одного замовлення за рахунок високого рівня продуктивності праці. При цьому клієнти «НП Логістик» можуть інвестувати в маркетинг і розвиток своїх інтернет-майданчиків з продажу, тоді як «НП Логістик» інвестує в логістику: складське обладнання та ІТ-технології», - переконаний директор «НП Логістик» Андрій Нестеренко.

Довідка ТМ:

«Ашан Рітейл» – міжнародна компанія роздрібної торгівлі, представлена у 17 країнах напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, а також електронною комерцією. Перший магазин «Ашан» було відкрито у 1961 році у Франції. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 22 магазин у 9 містах, а також електронну комерцію у Києві та регіоні. Мета компанії - запуск продажу товарів непродовольчої групи через веб-сайт auchan.ua, а також продовження розвитку продажу товарів продовольчої групи через партнерський веб-сайт zakaz.ua. Продаж непродовольчих товарів здійснюватиметься у два етапи: через пункти самовивозу, що з'являться у всіх магазинах «Ашан», а згодом за допомогою доставки до дому. Ашан прагне стати ближчим не тільки до своїх клієнтів у містах присутності, а також до всього населення України шляхом запровадження зручних онлайн-сервісів, що покриють усю країну.

«НП Логістик» - компанія, що входить до складу Групи компаній «Нова Пошта» і спеціалізується на складських послугах і фулфілменті. Це єдиний на українському ринку гравець, що надає послуги прийому, зберігання, комплектації та пакування, а також доставки товару кінцевому покупцеві. Серед особливих переваг «НП Логістик» - два фулфілмент-центри загальною площею понад 27 тис. кв. м, а головне – можливість здійснювати відправки за допомогою служби експрес-доставки «Нова Пошта». Серед клієнтів – потужні бізнеси, серед яких Rozetka.ua, Алло, Гарна Мама, автозаправки КЛО, магазини «Фокстрот» і Lifecell, компанії British American Tobacco тощо.

Читайте также: «Деливери» и Prom.ua запустили совместный проект!

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги