31 мая 2018

Сучасні технології завойовують чайний світ

Сучасні технології завойовують чайний світ
449

Нове поповнення у технологічному парку АТ «Мономах»: почала роботу горизонтальна пакувальна машина – картонатор BASIS-50. Це механізм крокової дії з горизонтальним завантаженням для пакування продукції в картонні пачки. Про це редакції TradeMaster.UA повідомили в прес-службі компанії.

Високотехнологічна машина оснащена вдосконаленою пневмо-фото-електромеханікою, що забезпечує швидкий і стабільний процес пакування. Продукція подається на виробничу лінію, розпізнається і передається далі. На наступному етапі формується коробка. У неї запаковується пакет, а потім на коробці друкується номер партії. На завершальному етапі коробка запечатується гарячим клеєм. Важливо, що пачка не целофанується: ця актуальна тенденція набуває все більшої популярності у Європі. Така пачка більш екологічна.

Проста і надійна система формування, переміщення, закриття коробки робить машину надзвичайно надійною. А вся діагностична інформація, поточний стан машини, рекомендації відображаються на 10-дюймовій кольоровій сенсорній панелі оператора.

Читайте также: АТ «Мономах» пропонує унікальну послугу для HoReCa

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги