18 сентября 2018

Кілометри задля благодійності: 400 км на велосипеді Альпами

Кілометри задля благодійності: 400 км на велосипеді Альпами
446

400 км на велосипеді Альпами, 10 відчайдух, 5 днів в дорозі та загальна мета - допомога дітям в Україні, на що було зібрано загальну суму в 30 000 євро. Це результат благодійної поїздки HalfwayAlpTour за участю генерального директора Групи Рабен Евальда Рабен, організованої з нагоди його 50-річчя. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

ДНК сімейної компанії, що базується на системі цінностей, має природний елемент соціальної відповідальності та благодійності. Політика Групи Рабен щодо КСВ (корпоративна соціальна відповідальність) зосереджена на позитивних відносинах з місцевими громадами, природним середовищем та працівниками. Евальд Рабен запустив безліч кампаній та ініціатив, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього рухуважливості транспорту та екології. Він також готовий брати участь у благодійних акціях, таких як, наприклад, співпраця з продовольчими банками в Польщі та Чехії, виступати патронатом різдвяного конвою, організованого Німецькою жіночою організацією круглого столу.

З нагоди свого 50-річчя Генеральний директор Групи Рабен вирішив організувати велосипедну експедицію до Альп, до якої він запросив 9 сміливців, його друзів та колег, які, як і він, поділяють пристрасть до гірських стежок. Метою подорожі було зібрати кошти на розвиток інфраструктури та сприяти поширенню питань гігієни серед дітей в Україні. Благодійником міг бути кожен, хто бажав привітати Евальда з днем народження, але замість подарунків генеральний директор найбільшої логістичної компанії в Польщі, запропонував віддати кошти  на підтримку благодійної кампанії в Україні. Загалом, вдалося зібрати 30 000 євро.

 “Ми доклали чимало зусиль задля цієї експедиції, але це того вартувало, оскільки нам вдалось зібрати 30.000 євро на допомогу дітям в Україні. Це величезне задоволення. Я хотів би подякувати всім благодійникам та своїм колегам-велосипедистам за їх вклад,  відданість та відчайдушність. Ми ще раз довели, що разом ми можемо зробити більше!» - говорить Евальд Рабен, Президент Групи Рабен.

Частина зібраної суми незабаром буде спрямована на відновлення санітарних приміщень у відібраних українських школах. Зібраної суми також достатньо для придбання гігієнічних засобів для школярів (набір включає в себе: рушник, мило, щітку + зубну пасту, дезодорант, гребінець тощо), а також для навчання та підготовки особистої гігієни в українських дітей. Всі згадані вище заходи будуть здійснюватися через Польську гуманітарну акцію.

"Для мене велика честь бути тут сьогодні з вами і відчувати себе частиною сім'ї Рабен", - говорить Мачей Багіньскі, член Правління Польської гуманітарної акції, приймаючи чек від Евальда Рабен - "Дякую вам за зібрану суму та вітаю з успішною поїздкою; ми раді, що Рабен ділиться з нами своїм успіхом. Зібрані гроші дозволять нам відновити туалети в Луганській області в Україні".

Довідка ТМ:

Група Рабен є логістичним оператором, що пропонує комплексні логістичні послуги для компаній малого, середнього та великого бізнесу. 85-річний досвід та визнання, отримані на ринку протягом цього часу, дозволяють нам будувати та підтримувати довгострокові відносини з нашими Клієнтами, дотримуючись нашого девізу: «Ваш партнер в логістиці». Компанія пропонує комплексне логістичне обслуговування з контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, фреш логістики, повнокомплектних та інтермодальних перевезень а також послуги морских та авіа фрахтів. Група має філії у 12 країнах Європи, нараховує 9 500 працівників та має приблизно 1,150,000 м2 складської потужності. Компанія є соціально відповідальною з фокусом на навчання, безпеку та екологію. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш сайт: www.raben-group.com.

Читайте также: Вино от Francis Ford Coppola в США продается в жестяных банках

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

ЖУРНАЛ PRIVATELABEL 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

ВИДЕО

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также