05 марта 2019

EVA вшосте перемогла на національній премії Retail Awards

EVA вшосте перемогла на національній премії Retail Awards
593

Національна мережа Лінія магазинів EVA вшосте стала лідером споживчих симпатій ринку роздрібної торгівлі України, отримавши премію Retail Awards в номінації «Краща національна торговельна мережа краси, здоров'я і побутової хімії». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Мета премії – стимулювати роздрібні мережі й торговельні центри до поліпшення рівня обслуговування і якості послуг, підвищення конкурентоспроможності на національній і світовій арені, а також завоювання головного трофею – визнання і лояльності споживача. Лідери року серед провідних мереж були визначені за допомогою незалежного опитування покупців.

«Для нас перемога у Retail Awards «Вибір споживача» – це значиме визнання зусиль компанії, що направлені на вдосконалення клієнтського досвіду в Лінії магазинів EVA. Ми не зупиняємось на досягнутому, а навпаки, отримуємо додатковий поштовх йти до більш якісного сервісу та втілення усіх очікувань наших клієнтів», – прокоментувала перемогу виконавча директорка EVA Ольга Шевченко.

Нагадаємо, в 2018 році Лінія магазинів EVA відкрила рекордну кількість магазинів – 178. Станом на 4 березня 2019 року кількість магазинів під брендом EVA досягла 788 торговельних точок.

Читайте також: Новые открытия: "Комп'ютерний Всесвіт" + 3 магазина!

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги