11 мая 2019

Modern-Eхро обладнала магазин під ключ для Intermarché

Modern-Eхро обладнала магазин під ключ для Intermarché
779

Міжнародна компанія Modern-Expo комплексно обладнала новий магазин Intermarché у Жантії, що поблизу Парижа.  Ця французька мережа добре відома у світі якістю та асортиментом продовольчих продуктів і товарів для дому. Більшість магазинів обладнані термокамерами та пекарнями. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз кмопанії

Новий магазин у Жантії, площею 350м2 — це улюблений формат convenience для покупців,  які живуть неподалік.

Над цим проектом під ключ компанія Modern-Expo працювала комплексно: від створення концепту й до реалізації. Зважаючи на індивідуальні потреби партнера, спеціалісти Modern-Expo розробили планограми та провели необхідні заміри об’єкту.  Modern-Expo обладнала магазин у Жантії високоякісними торговими стелажними системи, сучасним холодильним обладнанням та касовими боксами.

Наступним кроком стало створення кастомізованих рішень. Для Intermarché  фахівці компанії розробили спеціальну конструкцію холодильної вітрини CoolJet GL з розпашними дверима.

Дотримуючись комплексного підходу, Modern-Expo також забезпечила доставку і монтаж обладнання.

Intermarché — французька мережа магазинів різних форматів, яка входить до великої групи компаній 'Les Mousquetaires', заснованої у 1969 році. Штаб-квартира мережі знаходиться у Бонду́флі, у регіоні Іль-де-Франс. Магазини Intermarché представлені у різних країнах світу та у різних форматах. Зокрема, найбільш відомі: Intermarché Hyper, Intermarché Super, Intermarché Contact, Intermarché Express.

Читать также: Modern-Expo начала ребрендинг

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 


По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги