21 мая 2019

Біг - одна із ДНК корпоративної культури VARUS

Біг - одна із ДНК корпоративної культури VARUS
853

Наближення літа завжди приносить спортивний бум. Вже зовсім скоро, а саме 26 травня, у місті Дніпро пройде 4-ий міжнародний Interpipe Dnipro Half Marathon. Ця бігова подія вже традиційно збере тисячі бігунів та десятки тисяч вболівальників та глядачів. Брати участь у події буде і команда VARUS. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.
Вперше команда VARUS взяла участь у забігу минулого року невеличкою комадою у 4
учасники. “Нам хотілося спробувати свої сили та довести собі, на що здатні. Можу сказати, що саме тоді й народилася мрія, щоб наступного року нас було більше.”- коментує Олег Спірін Керівник центру Аналітики VARUS.
У цьому році VARUS активно почав розвивати власне бігове товариство. Здоровий та
активний спосіб життя — одна з ДНК корпоративної культури. Тому, було вирішено запропонувати всім співробітникам компанії взяти участь у Марафоні. “У першу годину опитування зареєструвалося 45 учасників. Виявилося, що у нас дуже багато тих, хто бігає, самостійно. Звичайно є і такі, хто чекав на “знак” щоб нарешті почати”- розповідає Ольга Ніколаєвська Керівник зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ.

Такі заходи — це один з інструментів об'єднання співробітників спільною метою, що дає
можливість побачити колег з іншого боку — не в офісі, а на стадіоні, там де їх можна підтримати й заручитися підтримкою самому, перебуваючи поруч на дистанції. Таким чином, створюються міцні зв'язки всередині команди.

Читайте також: Amazon вкладывает миллионы долларов в службу доставки еды

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

   

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги