11 июня 2019

Власна торгова марка лінії магазинів EVA вперше перемогла у міжнародному конкурсі

Власна торгова марка лінії магазинів EVA вперше перемогла  у міжнародному конкурсі
2262

Власна торгова марка (ВТМ) лінії магазинів EVA – колготки Viv'en Petty, колекція Fashion Tights – отримали престижну нагороду від найбільшої міжнародної виставки у галузі приватних марок PLMA (Private Label Manufacturers Association). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Продукт переміг у номінації «International Salute to Excellence Awards» в категорії «Модні аксесуари». Колготки Viv'en Petty Fashion Tights було обрано з поміж 519 товарів, вироблених у 23 країнах світу. На виставці була представлена модель Marygold. Як зазначається у сертифікаті переможця, колготки було відзначено за інноваційність продукту: Viv'en Petty було створено з урахуванням образів зі світових показів мод згідно поточного сезону.

На міжнародній виставці PLMA's "World of Private Label" (Нідерланди) щороку відбувається презентація найкращих проектів ВТМ. Цього року EVA вперше взяла участь у конкурсній програмі. Попередні два роки ВТМ EVA були представлені для ознайомлення. Третій рік поспіль лінія магазинів EVA – єдина з українських рітейлерів, що представила власні торгові марки на виставці PLMA в Амстердамі.

«Створення якісних торгових марок – один із пріоритетних напрямків розвитку нашої мережі. За 16 років існування EVA започаткувала 37 таких проектів. А кожен третій товар у споживчій корзині наших покупців вже припадає на власні торгові марки. Міжнародне визнання бренду Viv'en Petty – це свідчення для всього світу, що Лінія магазинів EVA варта довіри клієнтів та партнерів», коментує Галина Ободець, керівниця департаменту власних торгових марок EVA.

Читайте також: ОККО расширяет свой парк зерновозов

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги