20 августа 2019

Перший проект Modern-Eхро на Кіпрі

Перший проект Modern-Eхро на Кіпрі
332

Міжнародна компанія Modern-Expo, глобальний виробник і постачальник комплексних рішень для ритейлу, розширює географію експорту. До переліку 70 країн світу, з якими працює, додалася острівна держава Кіпр. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Сервісна компанія з обслуговування холодильного обладнання Gelo Blue Cooling поповнила ряди дилерів Modern-Expo. Почалося все з візиту до головного офісу та виробництва компанії, що знаходяться в Луцьку (Україна). Двоє співвласників сервісної компанії Іван Кочарян (Ivan Kocharian) та Гіоргіос Ксенофонтос (Giorgios Xenofontos) коментують свій вибір так: “Потужності  Modern-Eхро, упроваджена система ощадливого виробництва LEAN, їхні підходи та інновації — усе це справляє враження  абсолютної якості та надійності. Саме такого партнера ми шукали для того, аби надавати нашим клієнтам найкращі послуги та рішення. І після нашого знайомства з українською компанією це стосуватиметься вже не тільки професійного  холодильного обладнання”.

Gelo Blue Cooling представлятиме Modern-Expo на Кіпрі та надаватиме там комплексні ритейл-рішення на основі різних продуктових лінійок компанії.   

Першим проектом став місцевий магазин Thomas Supermarket, формату “біля дому”, де врахували побажання замовника і, не розширюючи торговельної площі, збільшили викладку товару завдяки торговельним стелажам, адаптованим під цей формат. Також для цього  convenience store Modern-Expo надала холодильне обладнання, ботлери і касові бокси.

Співпраця Modern-Expo та Gelo Blue Cooling триває: у розробці — кілька рішень під ключ. 

Читайте також: В 2020 году розничные продажи продуктов питания превысят $8,5 триллионов

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги