20 августа 2019

Кондитери VARUS увійшли до книги Рекордів України

Кондитери VARUS увійшли до книги Рекордів України
2296

У серпні 2019 року в Книзі Рекордів України з'явився новий торт-рекордсмен в номінації Найбільший торт “Пташине Молоко”. Солодкий шедевр майстерно створили шеф-кондитери мережі супермаркетів VARUS. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Торт-велетень вагою в 550 кг 807 грамів пекли протягом 2 днів. “Це були шалено цікаві дні та ночі для нас. Приготуванням гігантського десерту займалися 8 шеф-кондитерів з чотирьох супермаркетів VARUS. Для створення торту ми витратили 1 500 яєць, 250 кілограмів сахару, літр коньяку і 45 кілограмів натурального шоколаду та згущеного молока. В результаті, вийшов досконалий смак та рекордний розмір” - коментує Олена Гомзикова заступник директора з виробництва VARUS.

По ширині торт “Пташине Молоко” дорівнював 2,5 метрам, а у довжину перевищував 8 метрів. Цей кулінарний витвір можна було визнати також і самим плоским серед супер тортів, оскільки його висота при зазначених параметрах склала усього 10 сантиметрів. Декором торту-рекордсмену займалася Кондитерська Майстерня Shushanna, прикрасивши шедевр логотипом ювіляра з цукрових фігур.

Після реєстрації рекорду представником Книги Рекордів України, торт для частування розрізали на тисячі шматочків та роздали всім присутнім гостям свята.

Читайте також: Засновник JYSK Ларс Ларсен пішов з життя

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

 По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги