23 августа 2019

Автозаправні комплекси SINOOIL у Казахстані

Автозаправні комплекси  SINOOIL у Казахстані
486

Компанія Modern-Eхро починає співпрацю з компанією SINOOIL —  лідером з постачання та реалізації паливно-мастильних матеріалів у Казахстані.  Її автозаправні комплекси працюють цілодобово, вирізняються чудовим сервісом і постійно розширюють свою географію. Сьогодні мережа налічує понад 170 АЗК та 110 міні-маркетів у різних регіонах країни і за кордоном. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Нещодавно SINOOIL відкрила одразу два автозаправні комплекси: в Акcаї та Уральську. Міжнародна компанія Modern-Eхро, яка спеціалізується на комплексних рішеннях для ритейлу, стала надійним партнером в обох проектах. Цікаво працювати з компаніями, в яких чітко простежується і динаміка розвитку, і фокус на трендах. Зараз, наприклад, SINOOIL запроваджує на своїх АЗК систему безготівкової оплати SMART-картками і талонами.

Працюючи над проектом для SINOOIL, компанія Modern-Expo розробила рішення для компактної площі цих АЗК. Касові зони, стелажне та холодильне обладнання, що ідеально пасує для інтер’єру, кава-модулі й експозитори для мастил розмістили максимально ефективно. 

Таке обладнання допомагає швидкій та зручній покупці, — головному принципу взаємодії АЗК SINOOIL зі своїми гостями. Якщо обладнання максимально вигідне у використанні, ідеально демонструє викладений товар  — це економить час і дає позитивний імпульс для гарного настрою в подальшій дорозі. 

Читайте також: Баржа с арбузами приплыла в Киев

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги