15 жовтня 2019

Збірна України зіграла у чвертьфіналі і припинила участь у Чемпіонаті світу з міні-футболу

1346

Збірна України припинила участь у Чемпіонаті світу з міні-футболу, який відбувається в Австралії. Незважаючи на всі перепони, які були на шляху команди, гравці та організатори впевнено, рішуче та професійно йшли до своєї мети повідомляє TradeMaster.UA.

Українська збірна з першої гри демонструвала свою професійність. Стримала напад команди з Лівану та перемогла суперника з рахунком 3-0. Поступилася Румунії, пропустивши 3 голи та забивши 1. Розгромила Нігерію з рахунком 8:2 та програла Угорщині у чвертьфіналі з рахунком 1:4.

Нагадаємо, що наша команда приїхала на найпівденніший континент у неповному складі. На жаль, лише 8 з 22 заявлених футболістів отримали візи, щоб відстоювати честь України в Австралії. Але і в такому лаконічному складі Україна показала гарну гру.

У складі команди - гравець ФК Агромат Віктор Пантелейчук, який відстоював честь української команди в Італії в турнірі EMF EUROCUP. Компанія АГРОМАТ, будучи партнером Федерації з міні-футболу України, активно допомагає команді і на полі, і за його межами.