31 октября 2019

Leroy Merlin Україна святкує дев’ять років!

Leroy Merlin Україна святкує дев’ять років!
534

Український підрозділ відомого міжнародного будівельного ритейлера святкує свій день народження, повідомляє TradeMaster.UA.

«Леруа Мерлен» - визнана у всьому світі компанія, що спеціалізується на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла.

У 2010-му компанія прийшла на український ринок і ось вже дев’ять років допомагає українському споживачу втілювати у життя мрії про комфорт і затишок власних осель.

Весь цей час «Леруа Мерлен» пропагандує відкритість для своїх клієнтів, пропонуючи лише необхідні товари та послуги й створюючи привітну атмосферу і зручні умови в кожному магазині мережі.

У важкому конкурентному середовищі дев’ять років існування, сповнених успіхів і досягнень, лише підкреслюють вірність обраних принципів «Леруа Мерлен» - повага і чесність, компетентність і вибагливість, ініціативність, а також колективний професіоналізм і постійне прагнення до досконалості. Саме цими якостями компанія заслужили на повагу з боку покупців і партнерів.

Читайте також: Вышел в свет Каталог главных проектов PrivateLabel - 2019

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги