26 марта 2020

WOG безкоштовно надасть пальне для карет швидкої допомоги

WOG безкоштовно надасть пальне для карет швидкої допомоги
323

Компанія WOG долучилася до ініціативи МОЗ та безкоштовно надасть пальне для карет швидкої допомоги під час карантину, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

На підтримку МОЗ компанія WOG забезпечує пальним медиків Волинської області, щоб вони змогли здійснити 20 тисяч додаткових виїздів під час карантину. Компанія надає пальне для бригад швидкої допомоги, а також для логістичних потреб медичних закладів Волині.

МОЗ України вдячний за своєчасну допомогу компанії WOG, адже під час карантину суттєво збільшилась кількість виїздів бригад швидкої допомоги.

В компанії зазначають, що це тільки початок партнерства з МОЗ. Далі будуть анонсовані інші ініціативи, спрямовані на підтримку лікарів, які стали на передову у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в Україні.

«Наша країна, як і увесь світ, опинилась в критичній ситуації. Тому сьогодні надзвичайно важливо, аби уряд і бізнес діяли злагоджено. Ми об’єднуємось із Міністерством та іншими соціально-відповідальними компаніями для того, щоб українці швидше подолати пандемію, і повернулись до нормального життя», — зазначає PR-директор компанії WOG Олена Осипчук.

Міністерство охорони здоров'я України продовжує об‘єднувати представників бізнесу, волонтерських організацій у кампанії з протидії поширення коронавірусної хвороби та допомоги медикам, які зараз рятують життя українців.

Читайте також: ОККО профінансує 50 000 перевезень медпрацівників через сервіси Uber, Uklon та Bolt

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги