07 июля 2020

WOG розіграє будинок на колесах

WOG розіграє будинок на колесах
1599

Закриті кордони – не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими маршрутами та локаціями – вирішили у компанії WOG та анонсували запуск літньої акції «Мандруй всюди», кульмінацією якої стане розіграш суперактуального для мандрівок країною призу – будинку на колесах, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Мандруй всюди» стане продовженням діючої промо-кампанії мережі WOG «Всюди де люди». Акція проходитиме з 7 липня по 13 вересня 2020 р по всій мережі АЗК WOG та WOG CAFE.

Щоб стати учасником акції, потрібно 7 разів придбати пальне, продукцію WOG CAFE або товари з асортименту WOG MARKET. Кожна операція – ототожнюється як одна зупинка у такому собі квесті. Всі учасники, які дісталися сьомої зупинки – беруть участь у розіграші головного призу. Кожна зупинка буде фіксуватись та друкуватись на чеку.

«Будинок на колесах – це втілення мрії багатьох: активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку. Це досить популярний у Європі та Америці стиль подорожей. Ми хочемо подарувати таку нагоду українцям. Адже в нашій країні дуже великий потенціал для авто-мандрівок, ми маємо багато неймовірних місць та цікавих маршрутів. Потрібно просто роздивитися навколо і частіше виїжджати з дому. Саме в цьому ідея акції «Мандруй всюди»: всюди, де люди, всюди, де цікаво, всюди, де нас чекають та радо приймуть. Таким чином, авто-подорожі можуть бути не тільки цікавими, а й по-домашньому затишними та комфортними», - коментує Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

У компанії WOG наголошують, що на кожній зупинці учасників будуть чекати приємні сюрпризи - додатково розіграні бонусні літри пального, кава та фірмові хот-доги. Також у фіналі серед всіх учасників акції будуть додатково розіграні велосипеди та електросамокати. Додатково передбачена можливість проходження кілька кругів по сім зупинок. В такому випадку, шанси на перемогу зростають.

Переможців буде визначено 14 вересня за допомогою рандомайзера на сторінках WOG у соцмережах.

Читайте також: WOG запустив сервіс попереднього замовлення страв і напоїв

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги