15 июля 2020

«Епіцентр» готує масштабне оновлення «Центра меблів»

«Епіцентр» готує масштабне оновлення «Центра меблів»
328

«Центри меблів» національної мережі «Епіцентр» змінять формат, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«За п’ять років існування «Центрів меблів» змінився ринок, змінилися покупці, з’явилися нові канали продажів та комунікацій, тому й ми змінюємося й готуємося презентувати новий формат «Центрів меблів», — розповідає керівник напряму «Меблі» мережі «Епіцентр» Олександр Лук’янченко.

У рамках зміни формату буде повністю переглянуто концепцію «Центрів меблів», шлях клієнта, оформлення торговельних залів, розміщення та сусідство різних груп товарів, навігацію. Також будуть створені нові комфортні зони, де покупці зможуть отримати послуги з проєктування меблів.

Крім того, в оновлених «Центрах меблів» буде представлено низку ексклюзивних продуктів, які буде розроблено в колаборації з провідними виробниками. «Наша мета — створити декілька колекції, які будуть доповнювати одна одну та будуть продаватися ексклюзивно в мережі «Епіцентр», — розповідає Олександр Лук’янченко. — Ми, як експерти ринку, знаємо, що має попит, та слідкуємо за тенденціями. Тому завдяки цій співпраці наші покупці отримують сучасні та актуальні моделі, які відповідають останнім трендам».

Будуть значно розширені й можливості купівлі меблів онлайн в інтернет-магазині epicentrk.ua. У планах компанії значно розширити функціонал, додавши конфігуратор меблів та можливість кастомізації, а також зробити покупки омніканаліними. Зазначимо, що сьогодні частка онлайн-покупок меблів у мережі «Епіцентр» становить 11 %, що вдвічі вище середнього показника на ринку.

Мережа торговельних центрів «Епіцентр» розвиває «Центри меблів», починаючи з 2014 року. Сьогодні в Україні працює вже 27 «Центрів меблів» загальною площею понад 80 000 кв. м. У планах компанії відкриття ще як мінімум трьох «Центрів меблів» до кінця року.

Читайте також: Епіцентр анонсував співпрацю з Андрієм Шевченком

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги