14 сентября 2020

Всеукраїнський забіг команд AMD та «Комп’ютерного Всесвіту» або Healthy team building в умовах карантину

Всеукраїнський забіг команд AMD та «Комп’ютерного Всесвіту» або Healthy team building в умовах карантину
407

Як команди всеукраїнських роздрібних мереж комунікують в умовах карантину? Чи збираються разом, влаштовують корпоративи, тімбілдінги або конференції? Як колективам, що складаються з більш, ніж 500 людей, налагоджувати взаємини і об’єднуватись для ефективнішої взаємодії у робочих питаннях?

За півроку оn-line формат став для нас звичним, то чому б ні?

Цього літа «Комп’ютерний Всесвіт» розробив для своєї команди концепт on-line змагань, що включає різні види активності, аби залучити всіх експертів продажу та головний офіс: Змагання персональних талантів; Покер-турнір, та  ключовим івентом став on-line забіг KV_AMD_RUNDAY, організований за підтримки генерального партнера - компанії AMD!

Працівники мережі «Комп’ютерний Всесвіт»: професійні бігуни та аматори, ТОП-менеджмент і нові учасники команди об’єднались задля спільної мети, любові до швидкості, азарту й здорового способу життя!

«Різні, як Всесвіт! Швидкі, як Ryzen» - звучало гасло забігу і, обравши собі дистанцію до душі (2, 5 або 10 км), учасники надягли спеціальні брендовані футболки і вирушили по маршруту!

Фото, відео-чати і безліч постів і сторіс людей з різних куточків України, котрі разом бігли, ділились емоціями та прийняли виклик, щоб стати на крок ближчими до кращої версії себе.

За словами Павла Карачевського, СЕО «Комп’ютерного Всесвіту»:  «KV_AMD_RUNDAY – новий для нас формат івенту, який позитивно зарекомендував себе. Ми раді, що наші цінності співпадають з позицією AMD і переконані, що схожі заходи корисні як для командного духу, так і для загальної динаміки компанії, котру забезпечують активні, вмотивовані люди»!   

Читайте також: «Комп’ютерний Всесвіт» та MONOBANK - партнери

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги