03 декабря 2020

Мережа супермаркетів VARUS запустила акцію з доповненою реальністю

Мережа супермаркетів VARUS запустила акцію з доповненою реальністю
680

1 грудня 2020 року в мережі VARUS стартувала масштабна акція «Звірокуб» з використанням сучасних технологій доповненої реальності, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Механіка акції полягає в наступному. За покупки від 199 гривень у супермаркетах VARUS клієнти можуть отримати спеціальний набір з карток та наліпки. Зібравши 5 наліпок до акційного буклету, клієнти отримують право придбати ігровий набір «Звірокуб» на спеціальних умовах (за 170,90 грн при роздрібній ціні 341,80 грн).

До набору «Звірокуб» входять м’яка іграшка (слон, папуга, мавпа або панда) та спеціальний куб. Відсканувавши куб за допомогою мобільного застосунку «Звірокуб VARUS» (безкоштовно доступний у Play Маркет та App Store), користувачі можуть почати гру з віртуальним звірятком, що «живе» всередині. Його можна годувати, тренувати, прикрашати. Також у додатку доступна можливість зробити фото зі своїм звірятком. Деякі можливості додатку можна відкривати за допомогою бустер-карток, які серед інших трапляються у наборах, котрі клієнти VARUS отримують за покупки від 199 гривень. Віртуальний улюбленець із куба зростає та розвивається відповідно до того, скільки уваги ви йому приділяєте та як часто заходите у застосунок.

«Звірокуб» - не просто захоплива гра, він вчить доглядати та піклуватися про своїх улюбленців. Крім того, по завершенні акції мережа VARUS обіцяє виділити 100 тисяч гривень на проект з вакцинації безпритульних тварин, який реалізує партнер – благодійний фонд Happy Paw.

Читайте також: Торгова мережа VARUS відкрила три нові супермаркети

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги