15 січня 2021

Unilever очікує на покращення у другій половині року

Unilever очікує на покращення у другій половині року
892

Алан Джоуп, генеральний директор Unilever, вважає, що глобальне споживання деякий час залишатиметься на низькому рівні, попри ознаки покращення у Східній Азії, Латинській Америці та інших регіонах. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

"Ми все ще віримо, що перша половина цього року буде тривалим періодом придушеного споживання", - сказав Джоуп. Генеральний директор очікує, що попит знову зросте у другій половині року і, особливо, у 2022 році.

Через високий рівень невизначеності щодо пандемії, Джоуп дотримується низького рівня щодо цілей зростання. "Ми не очікуємо серйозних невдач з точки зору маржі, але я не хочу детально розглядати цифри, поки все не стабілізується в глобальному масштабі", - сказав він.

Unilever змогла скористатися зростаючим попитом на розфасовані харчові продукти в результаті пандемії. З іншого боку, компанія зазнала падіння продажів продуктів харчування в громадських місцях, таких як пляжі та ресторани. Тим не менше, Джоуп бачить ознаки відновлення, особливо в Сінгапурі та Китаї, де бізнес поступово повертається до звичного стану. Споживчі ринки Африки та Латинської Америки також демонструють сильну стійкість.

Unilever має намір і надалі зосереджуватись на зміні свого портфеля в осяжному майбутньому, але це не одразу призведе до великих продажів. Деякі менші бренди в галузі краси та особистої гігієни можуть бути продані, але вплив буде мінімальним, запевнив генеральний директор.

Читайте також: Unilever экспериментирует с четырехдневной рабочей неделей

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також