16 января 2021

Mitsubishi заходить на ринок штучного м'яса

Mitsubishi заходить на ринок штучного м
441

Ізраїльський стартап Aleph Farms, виробник замінника м'яса, підписав угоду з групою харчової промисловості Mitsubishi Corporation, яка має намір поставляти продукцію в Японію. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

В рамках угоди Aleph Farms буде використовувати свою виробничу платформу BioFarm для вирощування стейків, а Mitsubishi надасть свій досвід в області біотехнологічних процесів, виробництва фірмових продуктів харчування і місцевих каналів збуту в Японії.

«Меморандум про взаєморозуміння з групою харчової промисловості Mitsubishi Corporation знаменує собою важливу віху для нас, оскільки ми методично будуємо основи нашої глобальної діяльності по виходу на ринок з обраними партнерами», - сказав співзасновник і генеральний директор Aleph Farms Дідьє Тубіа.

Крім того, співпраця відповідає меті уряду Японії щодо досягнення нульових викидів парникових газів до 2050 ррку. За повідомленнями, густонаселена країна покладається на імпорт понад 60% своїх продуктів харчування та ресурсів з-за кордону, але з 2000 року уряд намагається підняти рівень самозабезпеченості країни продуктами харчування.

Читайте також: Австралия запретит называть мясом и молоком растительные продукты

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги