22 января 2021

Експорт українського зерна в Китай перевищив обсяги всього минулого сезону

Експорт українського зерна в Китай перевищив обсяги всього минулого сезону
463

Китай є найбільшим імпортером українського зерна – у сезоні 2019/2020 експорт України в КНР склав 6,3 млн т зернових, а за липень 2020 - січень 2021 року постачання зерна в Піднебесну вже досягли 6,9 млн т. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це розповів в.о. виконавчого директора Української зернової асоціації Сергій Іващенко під час зустрічі Агроклуб при Посольстві України в Китайській Народній Республіці

«У грошовому вираженні експорт зерна в Китай в 2020 році склав $ 1,87 млрд», - констатував експерт.

Також Сергій Іващенко зазначив, що для подальшого поглиблення співпраці та торгівлі необхідно переглянути фітосанітарний протокол на ячмінь і домовитися про доступ української пшениці, гороху, сорго та інших культур на ринок Китаю.

Представник Китайської зернової асоціації Жень Чжі відзначив зростання ролі України як світової житниці і тенденцію збільшення поставок українського зерна в КНР. У рамках зустрічі учасники обговорили можливості для подальшого збільшення поставок зерна в Китай з боку України і необхідний розвиток інфраструктури та інвестицій.

Читайте також: Трейдери виступають проти закликів обмежити експорт кукурудзи з України

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги