05 марта 2021

Henkel очікує на відновлення у 2021 році

Henkel очікує на відновлення у 2021 році
1378

Німецька компанія споживчих товарів Henkel очікує, що продажі знову зростуть цього року, оскільки перукарні поступово поновлюють роботу. У свою чергу, попит на чистячі засоби, ймовірно, нормалізується, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Група, найбільш відома своїми продуктами для догляду за волоссям Schwarzkopf та миючими засобами Persil, прогнозує органічне зростання продажів від 2 до 5 відсотків на 2021 рік та збільшення скоригованого прибутку на акцію від 5 до 15 відсотків. Компанія припускає, що карантинні заходи на багатьох ключових ринках будуть скасовані протягом першого кварталу, і що нових масштабних закриттів не буде.

У 2020 році Henkel зменшила продажі на 4,5 відсотка до 19,25 млрд євро. Скоригований операційний прибуток впав на п'яту частину - до 2,58 млрд євро. Обидва показники трохи перевищують очікувані аналітиками.

Продажі в галузі клею, на частку якої припадає приблизно половина доходу групи й які сильно залежать від промислових споживачів, таких як виробники автомобілів, органічно впали на 4,2 відсотка. З іншого боку, попит на миючі засоби та засоби для чищення збільшився завдяки пандемії Covid, що призвело до збільшення продажів у цьому конкретному підрозділі на 5,6%.

Читайте також: Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд «Fa» спрямували 500 тис. грн. на боротьбу з пандемією коронавірусу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги