05 марта 2021

Французький бренд Lacoste відкрив концептуальний бутик в Gulliver

Французький бренд Lacoste відкрив концептуальний бутик в Gulliver
1357

5 березня на першому поверсі ТРЦ Gulliverзапрацював оновлений магазин французького бренду Lacoste. Новий формат передбачає збільшення площі на 40%, на сьогодні оновлений формат LeClub це близько 200 кв метрів, а також розширення асортименту від чоловічого, жіночого одягу і до взуття та аксесуарів з нової колекції Lacoste. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Концепція, що раніше була у стилі Agora, кардинально змінилася. І тепер це абсолютно новий концепт, що відображає цінності засновника бренду Jean René Lacoste та містить елементи тенісного корту. Світлі тона з великою кількістю дерев'яного декору додають магазину преміальності, а речі, що розташовані по всій території магазину, нагадують про історію бренду Lacoste. У новому форматі Le Club покупці не тільки купуватимуть якість Lacoste, а й отримуватимуть преміальний досвід обслуговування.

Вперше концепт LeClub був відкритий в Україні в грудні 2019 року. На сьогоднішній день в Києві відкрито три магазини нового формату.

Читайте також: В ТРЦ Gulliver наружную рекламу заменят медиаэкранами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги