16 марта 2021

Covid штовхає Hugo Boss у мінус

Covid штовхає Hugo Boss у мінус
839

Як і багато інших модних компаній, минулого року Hugo Boss сильно постраждала від наслідків пандемії коронавірусу. Бренд очікує відновлення у другій половині 2021 року, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Через тимчасове закриття магазинів та далекосяжні обмеження на міжнародні поїздки, оборот німецької групи зменшився не менше ніж на 31% - до 1,95 млрд євро. Криза призвела до того, що Hugo Boss закінчила рік з неабиякими збитками: її операційний результат опустився на 236 мільйонів євро нижче нуля порівняно з 344 мільйонами прибутку в 2019 році.

Інтернет-продажі Hugo Boss стрімко зросли - майже на 50%. Електронна комерція вперше дозволила компанії подолати межу в 200 мільйонів євро онлайн-продажів. Інтернет-магазин розширився до 32 додаткових ринків. Однак, порівняно з іншими великими модними брендами, такими як Mango, частка цих продажів в Інтернеті все ще обмежена.

Hugo Boss припускає, що відновлення після блокування Covid дійсно почнеться лише протягом другої половини року, періоду, протягом якого компанія прагне до "значного поліпшення" обсягів продажів та доходів.

Читайте також: Акции Hugo Boss рухнули до десятилетнего минимума

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги