14 апреля 2021

За програмою 5-7-9 бізнесу вже видано кредитів на понад 32 млрд грн.

За програмою 5-7-9 бізнесу вже видано кредитів на понад 32 млрд грн.
693

Від старту програми банки-учасники видали 13 104 кредитів  на загальну суму  понад 32 млрд грн. З них 14,4 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  4,9  млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та  12 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-службу Мінекономіки.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (20%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 565  договори на суму майже 1,2 млрд грн. Зокрема, 758 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити  на поповнення оборотних коштів під 0%. 261 млн грн - це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 132 млн грн.

Читайте також: В Україні встановлено правила ввезення продуктів як виставкових зразків

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги