23 апреля 2021

Burger King запропонувала змінити стандарти конкурсу «Міс Всесвіт» у бік бодіпозітіва

Burger King запропонувала змінити стандарти конкурсу «Міс Всесвіт» у бік бодіпозітіва
1434

Мережа ресторанів Burger King вважає, що «натуральність рулить у будь-якій сфері», тому вона запропонувала оргкомітету конкурсу «Міс Всесвіт» «повернути індустрію краси в сторону натуральності і справжніх жінок», повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Sostav.

На думку Burger King, індустрія краси повинна орієнтуватися на «тих самих недосконалих» жінок, які «працюють і ростять дітей, водять автомобілі та запросто можуть перекусити улюбленим воппером, не переймаючись підрахунком калорій». Тому що саме вони «неймовірно запальні, харизматичні і прекрасні у своїй недосконалості на відміну від штампованих Барбі», вважають в компанії.

У Burger King нагадали, що у Франції ще у 2015 році на законодавчому рівні обмежена мінімальна вага моделей, а у Великобританії блогерам, які рекламують косметику, заборонили ретушувати фотографії, щоб не вводити в оману підписників.

Мережа ресторанів також пропонує замінити головний приз конкурсу, діадему з дорогоцінних каменів, на ювелірну корону Burger King.

Читайте також: Burger King вибачилася за твіт про те, що «місце жінок на кухні»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также