23 апреля 2021

Amazon запускає сканер долоні в магазинах Whole Foods

Amazon запускає сканер долоні в магазинах Whole Foods
1320

Amazon робить ще один крок у розвитку своєї платіжної системи за допомогою сканера долоні: "Amazon One" вже випробовувався в пілотному проекті в деяких магазинах Amazon Fresh, але зараз ця технологія також тестується в декількох супермаркетах Whole Foods, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Amazon встановлює платіжну систему в семи магазинах Whole Foods у Сіетлі. Це дозволить клієнтам платити, просто скануючи одну або обидві руки, оскільки кожна долоня унікальна. Клієнти можуть пов’язати свою долоню з платіжною карткою за допомогою спеціального сканера.

Whole Foods аж ніяк не є піонером в імперії Amazon: сканер вперше з’явився в магазині Amazon Fresh минулого року, також у Сіетлі. З тих пір компанія також експериментувала з технологією у кількох інших концепціях фізичного магазину, таких як Amazon Books, Amazon 4-Star та Amazon Pop-Up.

За словами компанії, клієнтам не доводиться турбуватися про безпеку системи: дані платіжної картки зберігаються окремо від інших даних клієнтів. "Кілька засобів контролю безпеки захищають Amazon One, а зображення долонь не зберігаються на пристрої Amazon One", - заявляє Amazon. "Зображення шифруються та зберігаються у високозахищеному середовищі, яке ми створили спеціально у хмарі".

Amazon стверджує, що такий підхід кращий за інші біометричні платіжні системи, такі як технологія розпізнавання обличчя, які набувають популярності, особливо в Китаї. На думку компанії, неможливо впізнати когось на основі долоні, що повинно зменшити ризики шахрайства з особистими даними.

Amazon має намір зробити цю технологію доступною для сторонніх роздрібних торговців на пізнішому етапі. Ці пробні етапи в різних концепціях магазину повинні довести надійність сканерів для долонь.

Читайте також: Amazon відкрила в Лондоні перукарню з віртуальної «приміркою» зачіски

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги