27 апреля 2021

Минулого тижня за програмою 5-7-9 бізнесу видано кредитів на рекордні 2,2 млрд грн.

Минулого тижня за програмою 5-7-9 бізнесу видано кредитів на рекордні 2,2 млрд грн.
916

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 709 договорів на рекордну суму 2,2 млрд грн. Зокрема, 1,3 млрд  грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 672 млн грн - це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 247 млн грн. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Мінекономіки.

Від старту програми банки-учасники видали 14 368 кредитів  на загальну суму 35,8 млрд грн. З них 15,6 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  5 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та  14,8 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (51%), торгівлі та виробництва (22%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

Читайте також: Новий консенсус-прогноз на 2021 рік: зростання ВВП, зменшення дефіциту бюджету й зниження безробіття

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги