26 мая 2021

Lidl активізує заходи щодо захисту бджіл

Lidl активізує заходи щодо захисту бджіл
869

Німецький дискаунтер Lidl оголосив про плани розширити природне середовище існування бджіл та комах навколо своїх логістичних центрів у країні приблизно до 3,6 мільйона квадратних метрів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Роздрібний торговець створить нову майже природну зону в логістичному центрі в Ерлензее, щоб восени розширити можливості годування та гніздування для комах-запилювачів.

Згідно з висновками першого проекту моніторингу диких бджіл за програмою захисту видів середовища існування Lidl, луки з квітами та готелі для комах у логістичних центрах мережі допомогли захистити диких бджіл та комах.

Експерти Lidl та Фонду Хайнца Зільмана визначили видовий спектр минулого року в логістичних центрах Lidl у Вестеркаппельне та Гросбеерені.

За словами продавця, кожен квадратний метр тепер має більше біорізноманіття та функціонуючу екосистему.

Із 2018 року Lidl активно захищає та пропагує біорізноманіття в Німеччині за допомогою проекту Lidl Habitat.

Ініціатива спрямована на підвищення обізнаності про загрозу біорізноманіттю та сприяння захисту диких бджіл та інших комах.

Lidl співпрацює з Фондом Хайнца Зільмана з січня 2019 року.

Наукові експерти радять роздрібному продавцю розробляти на його власності зони цвітіння, близькі до природних для бджіл.

Компанія Lidl вже створила близько 140 000 квадратних метрів квітучих площ у 30 логістичних центрах Lidl, тоді як її постачальники створили понад 3,4 мільйона квадратних метрів квітучих площ у своїх місцях.

Компанія також планує додати більше рослин та насіння, придатних для бджіл, які забезпечать комаж їжею у вигляді пилку та нектару.

У січні 2019 року Організація Об'єднаних Націй визнала програму Лідл Хабітат офіційним проектом Десятиліття ООН з питань біорізноманіття.

Читайте також: Lidl Italy повертає кросівки 'Fan Collection'

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также