24 июня 2021

Lego почне виробництво конструктора зі сміття

Lego почне виробництво конструктора зі сміття
778

Датська компанія Lego анонсувала перехід на екологічне виробництво. Бренд має намір знизити вуглецевий слід від заводів і готових товарів за допомогою вторинного використання пластика, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на BBC.

В якості сировини буде використовуватися тільки ПЕТ-пластик від перероблених пластикових пляшок, отриманий від постачальників, які займаються його переробкою та очищенням. Повідомляється, що з однієї пластикової ПЕТ-пляшки об'ємом 1 л у середньому можна виготовити десять кубиків Lego розміром 2×4. Відходи на переробку спочатку будуть привозити з США.

У компанії уточнили, що сміття з дна океану для цих цілей не підійде, оскільки швидко приходить у непридатність після повторного використання. Однак компанія Mattel для нової колекції ляльок Барбі вибрала саме цей матеріал.

За останні три роки вчені та інженери випробували понад 250 варіантів пластика і знайшли потрібний склад, безпечний для природи і головної  цільової аудиторії - дітей. Нові товари з переробленої сировини з'являться в магазинах через 18-24 місяці.

Реалізувати всі еко-ініціативи компанія має намір у чотири етапи. Із 2021 року вона відмовилася від поліетиленової упаковки для кубиків. Її замінили на упаковку з паперу. До 2022 року буде модернізовано виробництво, щоб нейтралізувати викиди вуглецю і знизити споживання води на 10%. До 2025 року всі відходи виробництва будуть перероблятися. До 2030 року заплановано відмова від використання пластика на масляній основі.

Читайте також: Lego анонсувала свій найбільший набір - мапу світу з понад 11 000 деталей

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги