08 липня 2021

Waitrose побудує будинки для здачі в оренду, щоб компенсувати скорочення роздрібних продажів

Waitrose побудує будинки для здачі в оренду, щоб компенсувати скорочення роздрібних продажів
1280

Власник британської мережі універмагів Waitrose Джон Льюїс розглядає можливість будівництва до 10 000 будинків, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

За задумом Льюса, кошти від здачі нерухомості орендарям допоможуть покрити збитки від скорочення роздрібних доходів мережі Waitrose. Аналітики The Guardian відзначають, що компанія змогла знайти достатньо вільного місця на належних їй територіях, щоб побудувати щонайменше 7000 будинків.

Нерухомість включає в себе поверхи над супермаркетами і майданчики, прилеглі до розподільчих центрів. Будинки будуть варіюватися від невеликих міських квартир до повнорозмірних будинків із чотирма спальнями. При цьому співробітникам компанії буде надана знижка на оренду.

Перші кілька будинків будуть побудовані на південному сході Англії, але Джон Льюїс планує розширювати проект на всю країну. Наразі ціни на нерухомість у Великобританії стрімко ростуть і молодим людям стає все складніше придбати власну нерухомість.

Інвестуючи в нерухомість, Джон Льюїс сподівається отримати нове джерело доходу. Протягом останніх років Waitrose серйозно постраждала від онлайн-конкурентів, а пандемія коронавірусу тільки погіршила ситуацію, залишивши групу з чистими збитками у 2020 році. Перехід покупців до онлайн-рітейлу змусив Льюїса закрити 16 із 50 магазинів, але на даний момент компанія виділила 800 мільйонів фунтів стерлінгів на реконструкцію решти філій, поліпшення веб-сайту і мобільних додатків.

Читайте також: Waitrose усуне з продажу дитячі журнали з пластиковими іграшками

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також