15 июля 2021

Ліберія відкрила ринок для української курятини

Ліберія відкрила ринок для української курятини
1029

Українські виробники м'яса птиці отримали можливість експортувати продукцію до Республіки Ліберія, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Відповідний сертифікат погодили компетентні органи двох країн, йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

«Довгий час країни Африки залишалися поза фокусом зовнішньої політики України, і абсолютно даремно. Це великі нові можливості, в тому числі для українських експортерів. Ми вже відкриваємо ці можливості реальними діями. МЗС у співпраці з Держспоживслужбою відкрили ринок Ліберії для українських виробників м'яса птиці і продуктів з нього. Важливо, що мова йде, зокрема про збільшення експорту харчової продукції з високою доданою вартістю», - заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Кожен новий ринок - це нові можливості і перспективи для українських виробників. Ліберія, як і інші країни Африки, дуже цікава для українського бізнесу», - розповіла голова Держспоживслужби Владислава Магалецька.

Форма сертифіката розміщена на офіційному вебпорталі Держспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України».

Читайте також: Україна на шляху до відкриття ринку США, у фокусі - курятина

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги