21 июля 2021

Decathlon став офіційним партнером Олімпійських Ігор 2024 в Парижі

Decathlon став офіційним партнером Олімпійських Ігор 2024 в Парижі
377

Майже за три роки до старту Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року лідер спортивного ритейлу Decathlon оголосив про офіційне партнерство. Про це офіційно заявили представники Decathlon Франція. Тож французький бренд поділиться своїм досвідом для організації найбільшої спортивної події у світі, а також екіпірує близько 45 000 волонтерів, незамінних учасників події, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Париж-2024 та Decathlon Франція мають ціль зробити наступні Олімпійські Ігри в Парижі святковим, відвідуваним заходом, який об’єднує і сприяє просуванню спорту.

Протягом останніх 45 років Decathlon Франція співпрацює зі спортсменами у понад 70 країнах. Щодня 97 000 співробітників, що захоплюються спортом, працюють над тим, щоб зробити спорт доступним для кожного.

Decathlon вважає, що це партнерство допоможе донести цінності компанії до ще більшої кількості людей, а саме цінності спорту, енергійності, поваги, турботи та самовдосконалення, а також передати ці цінності наступним поколінням.

Співпраця стартує з літа 2021 і триватиме до літа 2024 у різних напрямках:

ПІДТРИМКА ВОЛОНТЕРІВ

45 000 волонтерів Олімпійських і Паралімпійських Ігор в Парижі 2024 будуть споряджені комплектами товарів Decathlon, створених відповідно до принципів екологічного дизайну. Вони будуть спеціально розроблені для цієї події командами Decathlon.

МІСЦЕВІ ЗАХОДИ

Разом із  330 магазинами по всій Франції Decathlon Франція запропонує низку тематичних подій для Парижа-2024. Цей напрям передбачає спортивні челленджі, події та ініціативи, спрямовані на аудиторію будь-якого віку.

ПРОДАЖ НОВИХ ТОВАРІВ

Decathlon Франція продаватиме брендовану продукцію Олімпійських Ігор 2024. Перша партія надійде у продаж на сайті decathlon.fr у найближчі місяці.

Читайте також: Світовий ритейлер, представлений в Україні, співпрацюватиме з НБА

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги