03 августа 2021

Foot Locker купить двох конкурентів

Foot Locker купить двох конкурентів
961

Американський рітейлер спортивного одягу і взуття Foot Locker Inc. купує двох своїх менших конкурентів. Загальна сума угод складає близько 1,1 млрд доларів США, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Причина такого кроку криється в рішенні Foot Locker вийти за межі торгових центрів в США, відзначають джерела.

Очікується, що компанія оголосить про придбання продавця спортивного одягу і взуття WSS за 750 млн доларів США і оператора магазинів вуличного одягу і кросівок Atmos зі штаб-квартирою в Японії за 360 млн доларів США.

Придбання WSS, головний офіс якої знаходиться в Лос-Анджелесі, дасть Foot Locker доступ до бази латиноамериканських покупців, повідомило одне з джерел.

WSS управляє 93 магазинами на Західному узбережжі та південному заході США, головним чином розташованими в районах, де проживають соціально вразливі верстви населення, тоді як магазини Foot Locker здебільшого представлені в торгових центрах. Виручка WSS у 2020 році склала 425 млн доларів США.

Atmos, популярний магазин кросівок, заснований у Токіо, за підсумками 2020 року одержав виручку в розмірі 175 млн доларів США, при цьому більше 60% припало на онлайн-продажу. Компанія управляє невеликою кількістю магазинів у США, тоді як основна частина її магазинів розташована в Японії.

У свою чергу, Foot Locker є оператором 122 магазинів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, проте компанія не представлена в Японії. Після завершення угоди обидві компанії продовжать здійснювати діяльність під своїми назвами. Очікується, що угоди будуть закриті в третьому кварталі 2021 року.

Читайте також: Легендарну мережу універмагів Selfridges продадуть на аукціоні - стартова ціна £ 4 млрд

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также