03 августа 2021

Оборот Puma майже подвоївся

Оборот Puma майже подвоївся
1172

У другому кварталі поточного року оборот і прибутковість німецького бренду спортивного одягу Puma різко зросли, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

З квітня по червень продажі компанії Puma збільшилися на 91,2% до майже 1,6 млрд євро. Лідерами з продажу стали Північна і Південна Америка, в яких оборот збільшився на 165%. Європа, Близький Схід і Африка також показали значне зростання продажів - на 85%.

З усіх товарів компанії найкраще продавалася взуття: зростання продажів склало 108,6%. На цей підрозділ припадає майже половина всіх продажів німецької групи спортивного спорядження. Також сильно зросли продажі одягу (+ 82%) і аксесуарів (+ 67%).

Чистий прибуток Puma склав 48,7 мільйона євро.

У зв'язку з покращеними результатами Puma підвищила прогноз на рік. Тепер компанія очікує збільшення обороту не менш ніж на 20% (при постійному обмінному курсі) і операційного прибутку в розмірі від 400 до 500 мільйонів євро.

Читайте також: Puma відзвітувала про сильний перший квартал

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также