05 августа 2021

Щеплення від кризи: МВФ увіллє $ 650 млрд в світову економіку

Щеплення від кризи: МВФ увіллє $ 650 млрд в світову економіку
969

Міжнародний валютний фонд (МВФ) зробить грошове щеплення від кризи світовій економіці. Фонд одноразово розподілить серед країн-членів найбільший за свою історію обсяг коштів, еквівалентний $ 650 млрд. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

МВФ вирішив виділити світовим економікам 456 млрд одиниць спеціальних прав запозичення SDR (еквівалент $ 650 млрд). «Це історичне рішення - рекордний розподіл SDR в історії фонду і щеплення світовій економіці під час безпрецедентної кризи», - йдеться в заяві глави МВФ Крісталіни Георгієвої.

Розподіл буде пропорційним квотам країн у МВФ, переказ буде зроблений 23 серпня. Відповідно до квот, країнам, що розвиваються, і країнам з ринком, що формується, дістанеться $ 275 млрд. Але із заяви Георгієвою слідує, що від багатьох країн з великими квотами чекають переказу частини своїх SDR бідним країнам через Трастовий фонд з метою скорочення бідності та сприяння економічному зростанню (PRGT) МВФ.

До сих пір найбільшим розподілом SDR були $ 250 млрд у 2009 році для подолання наслідків світової фінансової кризи.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также