14 сентября 2021

H&M відкриє флагманський магазин товарів для дому в Парижі

H&M відкриє флагманський магазин товарів для дому в Парижі
966

Шведський рітейлер H&M готується відкрити в Парижі флагманський магазин товарів для дому у форматі XXL. Торговий простір буде розташовуватися в районі Madeleine в центральній частині міста, недалеко від першого сітістора IKEA. Офіційне відкриття магазину відбудеться до кінця осені 2021 року, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Загальна площа торгового простору складе 724 квадратних метра. H&M представить в магазині всі доступні на сьогоднішній день колекції товарів для дому та предметів інтер'єру, а також товари з колаборації з іншими з брендами.

У новому H&M Home будуть представлені товари декорування кожної кімнати житлового будинку, постільна білизна, аксесуари, а також одяг для дому, дитячі іграшки та системи для зберігання. У H&M обіцяють представити можливості для декорування будинку за бюджетними цінами.

На честь відкриття компанія обіцяє провести спеціальний святковий вікенд із запрошенням особливо важливих гостей і «винятковим цифровим досвідом».

Останніми роками H&M активніше розвиває власні монобрендові магазини товарів для будинку, відкриваючи торгові точки формату H&M Home в окремо розташованих будинках у престижних локаціях і популярних торгових центрах. Сегмент товарів для дому сьогодні є одним з найбільш швидкозростаючих і перспективних у світі трендом з переходу людей на віддалений режим роботи і, як наслідок, збільшеному часу перебування вдома.

Читайте також: H&M анонсувала колекцію на честь 100-річного ювілею Айріс Апфель

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также